Viete ako si upliesť kolísku z pedigu?

27.6. 2017Katarína Holubová3488x

IMG_20170625_160630Ešte nie? Tak ja už ano a keď si pozriete video návod aké je to ľahké, tak to budete ovládať už aj vy. Vďaka výzve od Renatky som nad tým rozmýšľala celý týždeň. Najprv som si stiahla vrchnú časť búdky gumičkou. Tam bol však háčik, nakoľko sa mi búdka zúžila na bokoch a teda to nebol ten pravý postup. Vsledný tvar by nebol ten pravý „orechový“.

Nakoľko som vysoko kreatívna a tvorivá, nakreslila som si najprv verziu šablóny s jednou dierkou. Keď som tam chcela pridať výstuž, tak mi to nešlo. Hybaj k stroju, dokresliť dierky a vyrezať. Pomohlo! teraz je to presne to, čo všetky, ktoré pletieme kolísky, alebo kočíky malým slečnám potrebujeme. S touto pomôckou na opletenie búdky kolísky, alebo kočiarika budete mať navždy jej tvar krásny a rovnomerný. Ak chcete vidieť celý

Prihláste se k Pedigovým novinkám od Kataríny Holubovej a získajte prístup k neverejným ponukám on-line kurzov, webinárov a hodnotného obsahu ZDARMA ako napríklad:

AKO SI UPLIESŤ KOLÍSKU

Neverejné ponuky a hodnotný obsah ako napríklad tento video návod obdržíte skrz svoj e-mail zdarma niekoľkorát do týždňa.   Vaše osobné údaje (meno a email) sú u mňa v bezpečí a budem (Katarína Holubová) ich na základe  Vašeho súhlasu spracovávať v súlade s platnou legislativou a zásad ochrany osobných údajov  iba za účelom zasielania Pedigových noviniek.

Stisknutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným  pre zaslanie Pedigových novinek Kataríny Holubovej na 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz Odhlásiť sa v každej zaslanej správe.

Napíšte svoje meno, e-mail
a kliknite na ODOSLAŤ

Naučím Ťa pliesť košíky z pedigu v pohodlí Tvojho domova!

Chceš vedieť, ako začať?

Do pleteniaaaaaaaaaaaaaaaa...

Katarína - Ribišška