Video sobí záprah

6.10. 2016Katarína Holubová4185x

P1050959Ja viem, možno to trošku preháňam. Je len začiatok októbra a ja tu „straším“ Vianocami. Nenapadlo mi to len tak. Práve som dostala zákazku vyrobiť svietnik na svadobný stôl. Ako to s tým súvisí? Keby tam neboli otvory na 4 sviečky, tak nijak. Avšak tam štyri otvory na sviečky sú a preto som si uvedomila, že už sa blíži Advent a teda Vianoce. Že som to zobrala troška obšírne? Ano, to som celá ja… Katarína tvorivá Ribišška, ktorá vidí na jednej veci hneď dve-tri variácie. Ak chcete vidieť návod ako si vytvoríte svoj sobí záprah, nech sa páči,  zadajte svoje meno a email a poďte sa na to pozrieť 🙂

Prihláste se k Pedigovým novinkám od Kataríny Holubovej a získajte prístup k neverejným ponukám on-line kurzov, webinárov a hodnotného obsahu ZDARMA ako napríklad:

SOBÍ ZÁPRAH ZDARMA

Neverejné ponuky a hodnotný obsah ako napríklad tento video návod obdržíte skrz svoj e-mail zdarma niekoľkorát do týždňa.   Vaše osobné údaje (meno a email) sú u mňa v bezpečí a budem (Katarína Holubová) ich na základe  Vašeho súhlasu spracovávať v súlade s platnou legislativou a zásad ochrany osobných údajov  iba za účelom zasielania Pedigových noviniek.

Stisknutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným  pre zaslanie Pedigových novinek Kataríny Holubovej na 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz Odhlásiť sa v každej zaslanej správe.

Naučím Ťa pliesť košíky z pedigu v pohodlí Tvojho domova!

Chceš vedieť, ako začať?

Do pleteniaaaaaaaaaaaaaaaa...

Katarína - Ribišška