On-line video návod
PRÍBORNÍK

Príborník je krásne 3D dno, ktoré sa opletá trošku nak, ako klasické dno.

Tento opletok šénou veľmi pekne zvýrazní hnedú farbu v príborníku

Prečo vám to všetko píšem?
Kto som?

Volám sa Katarína Ameeta Holubová a som lektorka kurzov pletenia z pedigu a on-line podnikateľka.

Som zakladateľka On line školy pletenia z pedigu. Založila som ju preto, aby každá z vás mala možnosť naučiť sa pliesť z pedigu a v tomto prípade využiť široký súhrn technológií pletenia košíkov a veľmi dôležitých uzávierok.

Čo všetko získate kúpou takéhoto video návodu?

Získate z dvoch uhlov pohľadu podrobný video návod zložený z 10 kratších videí. Z boku a z predu. Takto si pustíte presne ten video návod, ktorý práve vám najviac vyhvuje. Vďaka tomu  upletiete svoj košikársky cop pohodlne a ľahko. Vďaka tomu ho rýchlo pochopíte a praxou sa ho naučíte.

Získate konkrétny a presný video návod na príborník za najvýhodnejšiu cenu, akú teraz na trhu má a naučíte sa košikársky cop veľmi ľahko

Stačí Vám pochopiť princíp ukončenia a opakovania sa zakladania prútov, s videom to hneď pochopíte a túto uzávierku dokážete upliesť aj bez video návodu

  • S týmto videom už nemusíte mať strach, ako uzávierku ukončíte. Užijete si radosť z jednoduchého prevedenia tejto nádhernej a niekedy zbytočne zložito vysvetľovanej uzávierky.

Praktické kroky názorne ukazujúce krok po kroku presný postup, aby ste svoju uzávierku ľahko dokončili. Postupujte so mnou a vďaka tomu sa postupy okamžite naučíte a veľmi ľahko pochopíte.

A naviac dostanete...

Uzavretá skupina

Vstupom do kurzu získavate možnosť vstúpiť do uzavretej podpornej skupiny na facebooku. Cieľem tejto skupiny je vzájomne sa podporiť, inšpirovať a motivovať.

Moja podpora

Neni vám niečo jasné, nesprávne ste to pochopili? Som vám plne k dispozícii. Píšte mi na e-mail, alebo do správy na facebooku. Reagujem do pár hodín, maximálne do jedného dňa

Aká je cena video kurzu?

Cena video kurzu je 21,99€/585,-Kč

Najčastejšie sa ma pýtate:

video návod PRÍBORNÍK

Len teraz máte fantastickú šancu kúpiť si video návod príborník za 6,99€/ 179Kč,-

Príborník s uzávierkou "Košikársky cop"

Široký košikársky cop

Potrebujete sa ma opýtať?

Napíšte mi na e-mail

info@katarinaholub.sk

alebo mi zavoajte na

+421 905 153 181

Obchodné podmienky