Návod na zbytkovník z pedigu

13 rôzne zbytky pripravené na využitie do nového košíčkaMilujem pletenie z pedigu. Asi aj vy, keď toto čítate. Keď som začínala pliesť, nemala som postupy. Možno aj preto, lebo v tej dobe bol na slovensku internet v prvých jednorázových plienkach. To znamená, že už bol, ale ešte ho nemal každý. Balík som rozbaľovala len tak, že som si rozstrihla špagáty, ktoré ho držali pokope a prevesila ho cez dvere. Vadil mi ten domotaný stred, ktorý sa lámal a to bola škoda, lebo ten bol najdlhší. Strihala som dlhšie kusy a potom mi krátke vyšli na opletanie. Presne naopak, ako to robím teraz. Vtedy mi vznikalo veľa zbytkov a nevedela som čo s nimi. Nakoľko som mala pletenie z pedigu ako hobby, tak mi to bolo jedno.

Prihláste se k Pedigovým novinkám od Kataríny Holubovej a získajte prístup k neverejným ponukám on-line kurzov, webinárov a hodnotného obsahu ZDARMA ako napríklad:

NÁVOD NA ZBYTKOVNÍK Z PEDIGU

Neverejné ponuky a hodnotný obsah ako napríklad tento video návod obdržíte skrz svoj e-mail zdarma niekoľkorát do týždňa.   Vaše osobné údaje (meno a email) sú u mňa v bezpečí a budem (Katarína Holubová) ich na základe  Vašeho súhlasu spracovávať v súlade s platnou legislativou a zásad ochrany osobných údajov  iba za účelom zasielania Pedigových noviniek.

Stisknutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným  pre zaslanie Pedigových novinek Kataríny Holubovej na 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz Odhlásiť sa v každej zaslanej správe.

Komentáre