Ako ukončiť opletok?

10.8. 2016Katarína Holubová4778x

Keď som sa učila pliesť z pedigu pred deviatimi rokmi, tak som opletok ukončovala „ledabolo“ . Bolo mi to jedno, nakoľko som plietla hlavne z tukoncenie opletkuerapeutických dôvodov. Hlavne že som plietla. Časom som však nad tým začala rozmýšľať a končila som pri prostrednom začínajúcim prútiku. Teraz to robím zase inak. Asi ako vo všetkom sa praxou posúvame vpred a to sa stalo aj mne. Netvrdím, že je to tak na betón správne, ukážem vám len to, ako to robím ja. Ak chcete vidieť video, poďte ďalej. Katarína

Prihláste se k Pedigovým novinkám od Kataríny Holubovej a získajte prístup k neverejným ponukám on-line kurzov, webinárov a hodnotného obsahu ZDARMA ako napríklad:

AKO UKONČIŤ OPLETOK

Neverejné ponuky a hodnotný obsah ako napríklad tento video návod obdržíte skrz svoj e-mail zdarma niekolkorát do týždňa.   Vaše osobné údaje (meno a email) sú u mňa v bezpečí a budem (Katarína Holubová) ich na základe  Vašeho súhlasu spracovávať v súlade s platnou legislativou a zásad ochrany osobných údajov  iba za účelom zasielania Pedigových noviniek.

Stisknutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným  pre zaslanie Pedigových novinek Kataríny Holubovej na 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz Odhlásiť sa v každej zaslanej správe.

jte prístup k neverejným ponukám on-line kurzov, webinárov a hodnotného obsahu ZDARMA ako napríklad:

 

 

Naučím Ťa pliesť košíky z pedigu v pohodlí Tvojho domova!

Chceš vedieť, ako začať?

Do pleteniaaaaaaaaaaaaaaaa...

Katarína - Ribišška