Darčekové KUPÓNY NA VIDEOKURZY

Kupóny na darčeky podľa vlastného výberu v e-shope http://obchod.ribisska.sk/ už máte k dispozícii. Takže vám stačí už len kúpiť kupón a tešiť sa s obdarovaným z toho, ako ste to výborne zariadili. Aby tie kupóny neboli viazané len na materiál, nakoľko môžete mať blízku rodinu v ďalekom zahraničí, tak im môžete svoj darček poslať e-mailom. Vytvorila som preto pre vás darčekové KUPÓNY NA VIDEOKURZY. Po kúpe VIDEOKURZU a po spárovaní platby vám prídu prihlasovacie údaje na e-mail, v ktorom máte prístup na stránku, v ktorej máte svoj VIDEOKURZ k dispozícii 24 hodín denne. Šetríte tým prepravné a balné.  Tento darček cestuje s obdarovaným po celom svete, kde má pripojenie na internet. Navyše týmto originálnym nápadom rozžiarite oči a rozbúchate srdiečko obdarovaného. Veselé Vianoce, Vaša Katarína Ribišška

 • Pleťte doma podla videí
 • Kurz pletenia košíkov z pedigu ZDARMA

  Radi tvoríte? Hľadáte niečo, čo vám bude rýchlo pribúdať? Potom ste tu správne. Vďaka môjmu video kurzu pre vás "Základná škola pedigu" budete ľahko tvoriť, bude vás to baviť a môžete si tým aj zarobiť. Chcete vedieť o tom viac? Nech sa páči, VSTÚPTE :)

 • Novinky z e-shopu

  V mojom e-shope obchod.ribisska.sk každú chvíľu pribudne niečo nové. Ak chcete mať informácie ako prví, vyplňte svoje meno a e-mail a ja vám naňho pošlem všetko nové.

 • Kategorie
 • január 2018
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « dec    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031