Čo vymyslieť na Vianoce, alebo DARČEKOVÉ KUPÓNY

Prichádzajú Vianoce! Všetci vieme, že ich základom nie je obdarovávanie, ale je to ten vzácny čas, ktorý radi trávime spoločne v kruhu rodiny. Napriek tomu však aj tak svojich blízkych radi obdarovávame. Vymýšľame, rozmýšľame, ale aj tak nevieme, či to, čo vyberieme, bude to pravé “ orechové“ .  Viem vám s tým pomôcť  “ DARČEKOVÝMI KUPÓNMI “ z môjho e-shopu. Darujte svojej blízkej osobe na Vianoce kupóny. Je to istý úspech vášho výberu a bezstarostný darček! Kupujete niečo, čo jej rozžiari oči a rozbúcha srdiečko, pretože si to vyberie sama. Darčekové kupóny vám ponúkam v rôznych výškach od 10 do 40€ . Vďaka tomu si ich nakombinujete tak, ako potrebutete. Môžete ich kúpiť viac, pre jednu osobu, alebo pre viac osôb. Výhodou je aj to, že na kupóne budete mať text, ktorý mi napíšete do poznámky. Napíšem vám ho na kupón. Doma si ho stačí už len vytlačiť, vložiť do obálky s menom komu patrí a šup s ním pod Vianočný stromček

VESELÉ VIANOCE! Vaša Katarína Ribišška

Komentáre
 • Pleťte doma podla videí
 • Kurz pletenia košíkov z pedigu ZDARMA

  Radi tvoríte? Hľadáte niečo, čo vám bude rýchlo pribúdať? Potom ste tu správne. Vďaka môjmu video kurzu pre vás "Základná škola pedigu" budete ľahko tvoriť, bude vás to baviť a môžete si tým aj zarobiť. Chcete vedieť o tom viac? Nech sa páči, VSTÚPTE :)

 • Novinky z e-shopu

  V mojom e-shope obchod.ribisska.sk každú chvíľu pribudne niečo nové. Ak chcete mať informácie ako prví, vyplňte svoje meno a e-mail a ja vám naňho pošlem všetko nové.

 • Kategorie
 • apríl 2018
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « feb    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30